O nas...

Historia

Od wielu lat zajmujemy się pomocą zwierzętom we Wrocławiu i okolicach. Przez nasze ręce przewinęły się jeże, lisy, ptaki i całe stada kotów. W ramach wolontariatu poświęcamy swój czas, aby coś zmienić w otaczającym nas świecie.

HauMiau24 powstało z połączenia pasji i realizacji potrzeby: zapewnianie profesjonalnej opieki nad zwierzętami w trakcie nieobecności ich właścicieli.

Teraz

Świadczymy usługi opieki nad zwierzętami w domu właściciela – jesteśmy petsitterami.

W razie potrzeby pomagamy w transporcie i wizytach u weterynarza, oraz podajemy zalecone leki. 

Dla kocich podopiecznych i ich właścicieli oferujemy profesjonalną pomoc behawioralną.

Justyna

Praca ze zwierzętami to moja pasja. Z wykształcenia jestem zootechnikiem, swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się z właścicielami zwierząt, którymi się opiekuję jako profesjonalny petsitter i koci behawiorysta.

Opinie

„Justyna was great. She took great care of our kitties, kept us updated and was accommodating to our schedule.
I recommend, and I will use their services again.

Lucie B. @ 8.01.2019

„Serdecznie polecamy! Podczas kilkudniowego wyjazdu codziennie dostawaliśmy zdjęcia naszych kotków oraz relację odnośnie ich samopoczucia. Dodatkowo otrzymaliśmy mnóstwo pomocnych informacji i porad behawioralnych😻 Wszystko super profesjonalnie. Dzięki Pani Justynie bezstresowo mogliśmy zostawić nasze kocie pręguski i przyszłe wyjazdy już nie stresują bo wiemy, że kociaki będą we właściwych rękach!

Adrianna Be@ 16.06.2020

Powierzyliśmy Justynie i Dominikowi 4 koty ( w tym jednego wymagającego codziennego podawania leków i robienia zastrzyków). Poza przyjaznym i miłym podejściem, opieka była bardzo profesjonalna i nawet wykroczyła poza standardowy i uzgodniony zakres. To był nasz pierwszy kontakt z tymi opiekunami i z pewnością nie ostatni.

Marek P. @ 21.02.2019

 

We loved the idea of pet sitter for our 2 extremely shy cats. Dominik was very professional and sweet. He took great care of the kitties and sent is daily updates and photos. he was also very helpful with cat care things for us and any future help. Highly recommend them for any pet parents who are looking for nice and efficient pet care takers and lovers. Awesome 👍

Prathna A. 18.08.2019