Canagan – karma biologicznie odpowiednia

Canagan Logo

Co to jest karma biologicznie odpowiednia?

To karma, która odpowiada naturalnym potrzebom żywieniowym. Przez lata produkcja karm coraz bardziej odbiegała od naturalnego zapotrzebowania zwierząt na mięso w diecie. Producenci skupili się na obniżaniu kosztów produkcji, czego najczęściej spotykanym wynikiem są karmy gwarantujące minimum potrzebne do przetrwania i bieżącego funkcjonowania. Dotyczy to głównie karmy suchej, w której dominują białko pochodzenia roślinnego i węglowodany ze zbóż. Niestety dla mięsożerców węglowodany i białka pochodzenia roślinnego są co najmniej nieodpowiednie, aby nie napisać po prostu niezdrowe.

Canagan przywraca suchej karmie dla psów i kotów prawidłowe proporcje pomiędzy białkiem pochodzenia zwierzęcego, białkiem roślinnym i węglowodanami. Jedząc karmy Canagan zarówno koty jak i psy mają zapewniony doskonale zbilansowany posiłek każdego dnia. Idealnie naśladujący naturalną dietę ich dzikich i udomowionych przodków.

Karmy Canagan to:

  • brak zbóż
  • wysoka zawartość białka z mięsa i ryb
  • wysokiej jakości oleje i tłuszcze
  • niska zawartość węglowodanów
  • dieta zbliżona do naturalnej
  • bogactwo wartości odżywczych
Canagan bezzbożowa karma dla kota.

PROBLEMY ZE ZBOŻAMI W KARMACH DLA KOTÓW

Jako bezwzględny mięsożerca, kot znajduje dla siebie najwięcej składników odżywczych w białku pochodzenia zwierzęcego. Dlatego ważne jest aby dieta oparta była na mięsie i tłuszczu zwierzęcym.

Canagan nie zawiera żadnych zbóż w swojej recepturze, to sprawia, że karma jest lepiej przyswajalna i strawna. Każdy składnik jest odpowiednio dobrany i wyselekcjonowany aby zapewnić kotu optymalne odżywianie.

Canagan bezzbożowa karma dla psów.

PROBLEM ZE ZBOŻEM W KARMIE DLA PSÓW

Zboża takie jak kukurydza, pszenica czy jęczmień są ściśle odpowiedzialne za alergie, których najczęstszymi objawami są rozstroje żołądka, łuszcząca się skóra, zaczerwieniania i wypadanie sierści.

JEDNA KARMA OD SZCZENIAKA DO DOROSŁEGO PSA

Wszystkie odmiany Canagan można podawać szczeniętom ponieważ ich poziom składników odżywczych jest bardziej niż wystarczający dla każdego szczeniaka. Jest to spowodowane wysokim procentem zawartego mięsa. Przodkowie psa i współczesne wilki na wolności od szczeniaka jedzą to samo, szczenię i osobnik dorosły. Bo w upolowanym mięsie znajduje się wszystko co niezbędne do życia.